עורך דין פשיטת רגל

פשיטת רגל זה לא סוף העולם.  עורך דין פשיטת רגל יוציא אתכם בזול

עורך דין המתמחה בפשיטות רגל זהו פועל יוצא של עורך דין מומחה לעניין המסחרי. לא צריך להיבהל וזה ממש לא סוף העולם, זה יכול להגיע לכל אדם מתישהו בחייו גם אם הוא לא מאלו שנוטלים סיכונים רבים מידי , כל זאת אם פעלתם בחכמה ודאגתם לשכור בזמן את שירותיו של עורך דין בעל ניסיון. פשיטת רגל היא בעצם חדלות פירעון, סיום האפשרות של החייב לשלם את חובותיו מה שדורש הליך מסודר בכדי שהנושים יקבלו כמה שיותר ובשביל שהחייב יוכל לחזור לחיים נורמליים יחסית. לפשיטת רגל יש שתי מטרות, האחת, להחזיר את החובות לנושים לפי הסדר המוגדר בחוק כך שהם יצליחו לקבל לפחות חלק מהכסף, והשנייה, בשביל שחייב שבאמת לא יכול לשלם חובות, יוכל להתחיל בחיים חדשים ולא יצטרך לחיות כל החיים עם החוב הזה שלא ייתן לו להתקדם. עורך דין פשיטת רגל הוא עורך דין שמכיר את החוקים השונים כמו גם את ההתנהלות בהליך זה, והוא מזרז את ההליך ודואג לאינטרסים של הלקוחות שלו.

איך זה עובד בפועל?

עורך דין פשיטת רגל מלווה אם כן את ההליך כולו ודואג ללקוח שלו. הדבר הראשון שבית המשפט ירצה לעשות הוא לבחון את האדם האם הוא באמת לא יכול להחזיר את החובות שלו או שהוא מנצל את האופציה בשביל להרוויח כסף. שנית, בית המשפט ירצה לבחון אילו נכסים יש לחייב ולממש אותם, ועם הכסף הזה להחזיר חובות לנושים. לאחר מכן ממונה כונס נכסים אשר מגדיר את גובה התשלום החודשי אותו ישלם החייב במהלך ההליך עצמו, והתשלום הקבוע הזה נכנס לקופה של הנושים. החייב צריך להגיש דו”ח כל חודשיים על ההכנסות וההוצאות שלו ולאחר שנה וחצי של תשלומים ודיווח תקין ובמידה והוא עמד בכל ההתחייבויות שלו, כונס הנכסים מאשר שהוא יכול להיות מוכרז כפושט רגל ואז הוא מקבל תוכנית פירעון סופית, שבסיומה הוא מקבל הפטר מכל החובות שלו.

למצוא את עורך הדין הטוב ביותר…

עורך דין פשיטת רגל צריך קודם כל להבין את נפש האדם ואת מי שעומד מולו מכיוון שמדובר על הליך שטומן בחובו גם מצב נפשי ירוד. עורך דין העוסק בפשיטת רגל צריך להכיר את כל הנוגעים בתחום וצריך להכיר את החוקים השונים בשביל להצליח ולסייע ללקוח שלו עד כמה שניתן. משרד עורכי דין שרון חיבה הוא המשרד המוביל בתחום, משרד שסייע למאות אנשים להתחיל דף חדש בחייהם ולהיפטר מהחובות שלהם על ידי הכרזה כפושטי רגל.

נשמח לסייע גם לכם ונשמח לתת לכם שירות מקצועי, אדיב ואישי, ונשמח אם תשאירו פרטים ואנו נחזור אליכם במהירות האפשרית!

נשמח לייעץ ולכוון לפיתרון הנכון עבורך