התמחויות המשרד

הסדרי חוב

הסדר חוב מאפשר לחייב, שנקלע למצוקה פיננסית, לשפר את תנאי החזרת החוב מול הנושה/הזוכה, בהסכמה הדדית, ולחזור לפעילותו הרגילה. ההסדר מעוגן בחוזה חדש, אשר מפחית את שיעור החוב ו/או מפחית  גובה ההחזר. אנחנו מנוסים מאוד בהסדרת חובות ובהשגת הסכמים בין שני הצדדים, בדרך הנוחה והיעילה ביותר ללקוחות משרדנו. לרוב, הדברים נסגרים מחוץ לכותלי בית המשפט ו/או לשכת ההוצאה לפועל.

פריסת חובות

אחת הדרכים היעילות וההוגנות להסדרת חוב היא פריסת התשלומים מחדש, תוך הפחתת גובה ההחזר החודשי לסכום שהחייב יכול לעמוד בו. לעיתים, הנושה/הזוכה מוכן להתפשר ולהפחית מגובה סכום החוב המלא, כשאנחנו מציגים בפניו את התמונה האמיתית והוא מבין כי בדרך זו רבים סיכוייו לקבל לידיו לפחות חלק מסכום החוב. הניסיון הרב שצברנו בתחום זה מאפשר לנו לנווט בין הצדדים כהלכה ולהביא לידי הסכם נוח ללקוחותינו.

מחיקת חובות

לעיתים, מבקש החייב להיכנס להליך פשיטת רגל (או בשמו המעודכן: "הליך חדלות פירעון"), בגלל נטל החובות והתשלומים, המונעים ממנו לנהל חיים תקינים. בסוף ההליך, עשוי בית המשפט ו/או לשכת ההוצאה לפועל להורות על מחיקת החוב, כולו או מקצתו, ולהעניק לחייב "צו הפטר", המאפשר לו לפתוח דף כלכלי חלק ונקי. היקף החוב שיימחק תלוי במספר גורמים ומחייב התמצאות מלאה ב"חוק חדלות פירעון" ובנושאים נוספים, ובמיוחד בחידושים האחרונים שנכנסו לתוקפם בספטמבר 2019. 

הסרת עיקולים

עיקולים הם אחד הכלים החזקים העומדים לרשות הנושה/הזוכה והם מאפשרים לו לאלץ את החייב לשלם. עם זאת, כשמתמצאים בחוק ומכירים את נקודות התורפה, כמונו, אפשר לפעול לטובת החייב ולהביא להסרת העיקולים. אנחנו יודעים לבצע את הצעדים הדרושים כדי להסיר את רוע הגזירה מעל החייב. במקרים כאלה, נדרשת פעולה זריזה ולכן חשוב לפנות אלינו לייעוץ משפטי ללא דיחוי.

הסרת הגבלות

בתנאים מסוימים, מוטלות הגבלות שונות על החייב, כמו צו עיכוב יציאה מהארץ, צו למניעת שימוש בכרטיס חיוב, צו אשר שולל את רישיון נהיגה וכו'. הגבלות אלה מקשות על החייב לנהל את חייו באופן תקין, פוגעות בחופש התנועה ובחופש העיסוק ומצמצמות את יכולתו לנהל את משק הבית. באפשרותנו לגרום להסרת ההגבלות הללו מעל החייב ואף לביטולן, במהירות ובמספר דרכים משפטיות.

משא ומתן מול נושים

רוב הפעילות שלנו בתחום החובות נעשית בין אנשים פרטיים ובעלי עסקים לבין בנקים, חברות אשראי, חברות תקשורת רשויות המדינה וכיו"ב – בנוגע לאי כיבוד תשלומים שוטפים ו/או אי החזרת הלוואות וכו'. פעילות רבה נוספת היא בין לקוחות פרטיים שונים, בקשר להמחאות שלא כובדו או תשלומים שלא שולמו. בכל המקרים, יש לנו ניסיון רב בניהול המו"מ בין הצדדים והשגת הפתרון המיטבי עבור לקוחותינו.

טיפול בהוצאה לפועל

התמודדות עם צווי הוצאה לפועל היא משימה לא פשוטה לאדם פרטי או לבעל עסק קטן, ואפילו לאירגון גדול. היכרותנו עם שלל החוקים והתקנות הקשורים בהוצאה לפועל מאפשרת לנו למצוא את דרך המלך עבור הלקוחות שלנו ולהשיג עבורם את הפתרון המתאים ביותר ובזמן הקצר ביותר.

נשמח לייעץ ולכוון לפיתרון הנכון עבורך

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.