אודות

משרד עו"ד שרון חיבה

משרד עו"ד שרון חיבה קם על מנת לפתור בעיות ולטפל בחובות. העולם העסקי מלא אתגרים וחישוב אחד לא נכון יכול להוביל מהר מאוד לסחרור וקריסה עסקית. המומחיות של המשרד הוא לפתור, להקל, להוביל ולסייע משפטית על מנת לאפשר לאדם או לעסק להתאושש ולהמשיך לפעול. 

מה שמאפיין את המשרד זה בראש ובראשונה ההבנה והקשב, אנחנו פה בשבילך וכדי לעזור לך לפתור את הדברים והאתגרים בפתח הדלת. כבר ראינו הכל, כבר פתרנו מקרים קשים שנראו בלתי אפשריים, כבר עשינו את הלא יאומן – ואנחנו פה לעזור מכל הלב, גם עבורך. 

בראש המשרד עומד עו"ד שרון חיבה, אשר צמח "מהשטח" ניהל ומנהל עסקים כבר יותר מ-30 שנה, עם ניסיון עשיר ומגוון, מביא איתו עו"ד חיבה כושר הבחנה וניתוח מעולה, המון ידע פרקטי ופתרונות שנוסו בשטח, כך שהמשרד מטפל בצורה הטובה ביותר בתיקי לקוחותיו.

עו"ד חיבה הוא מוסמך במשפטים, בעל תעודת מגשר מוסמך וכן בכל הסכמה ליפוי כח מתמשך המנהל באהבה את המשרד שממוקם במרכז תל אביב, במיקום אסטרטגי ונגיש, הכולל חניה.

ה"אני מאמין" של משרד עו"ד שרון חיבה:

כל חוב צריך להיות מטופל מהר, נכון, ומדוייק.

טיפול לא נכון בחוב יכול להוביל את העסק או האדם לקריסה כלכלית, לפגיעה באדם, ברכושו, וביקרים לו, והריסת היכולת לכלכל את עצמו והמוניטין לשנים ארוכות. לכן אנו פועלים בדיוק ובמהירות מירבית, עבור כל לקוח,
במטרה לתת את המענה הטוב ביותר, לפתור את הבעיות ולאפשר להם להמשיך בחייהם כסדרם.

המשרד נותן מענה משלים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ואף הפלילי (תעבורה), בו צבר עו"ד חיבה מומחיות רבה: דיני עבודה, הוצאה לפועל והסדרי חובות, נדל"ן ומקרקעין, גירושין ומשפחה, דיני מסחר וחוזים, דיני נזיקין, לשון הרע וקניין רוחני, דיני תעבורה ועוד. 

ניסיונו העשיר כאיש עסקים מחד תוך היכרותו עם כל ההיבטים המשפטיים והלא-משפטיים הקשורים בניהול עסקים, כמו גם הכרת האתגרים העומדים בפני מי שניצב בראש הפירמידה מאידך, מקנים לו יכולת לתת מענה מדויק ויצירתי לכל הסוגיות העומדות על הפרק.

לא אחת מגיעים למשרד תיקים שטופלו תחילה במקומות אחרים אך ללא הצלחה. בזכות הטיפול המסור והמדוקדק של אנשי המשרד נסגרו התיקים לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, כולל קבלת כספים, הסדרי חוב, ואף מחיקות חוב.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.